Kremol gra w Akademię Superbohaterów

Agnieszka Ochman
A. Ochman
23.05.2022
Przewidywany czas: 2 min

Kremol — internetowy znawca gier mobilnych — zrobił krótki przegląd propozycji od Fundacji Nauka. To Lubię o polskich superbohaterach. Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda przebieg przygody i czy jest to fajna gra na telefon, zobaczcie jego zmagania w Akademii Superbohaterów.

Unikatowa gra mobilna

Przygodowa gra mobilna „Akademia Superbohaterów” pełna jest zagadek, minigier i zwrotów akcji. Jej dodatkowym walorem jest element edukacyjny. Podczas rozgrywki sporo dowiecie się o polskich naukowcach, którzy zmienili świat. Jeśli spodziewacie się, że to będzie nudna lekcja historii, grubo się mylicie. Fundacja Nauka. To Lubię zadbała o to, aby wiedza w grze mobilnej była przekazywana tak, jak lubimy najbardziej, czyli w ciekawy sposób.

screen z gry
Screen z gry

Kremol gra w naszą grę

Od kiedy w lutym gra „Akademia Superbohaterów” ujrzała światło dzienne, gracze niezmiennie wysoko ją oceniają. To pozwala nam myśleć, że pod szyldem Nauka. To Lubię powstała fajna gra na telefon. O opinię na temat mobilnej przygodówki Fundacji poprosiliśmy też osobę, która w swoim życiu ukończyła już niejedno podobne wyzwanie — youtubera Kremola.

Kremol prowadzi kanał przeznaczony dla fanów gier mobilnych. Najpopularniejsze formaty na jego kanale to gameplaye i challenge. Młody youtuber zdecydowanie lubuje się w grze Brawl Stars. Jakie wrażenie zrobiła na nim „Akademia Superbohaterów”? Zobaczcie sami!

Ty też wstąp do Akademii i przekonaj się, że to fajna gra na telefon

Kremol zdradził wiele szczegółów, jak „od środka” wygląda rozgrywka w grę mobilną „Akademia Superbohaterów”. Na szczęście spora część niespodzianek i wyzwań jeszcze przed Wami. Bo zdać egzaminy i dostać się do „Akademii” to tylko jedno z zadań. Kolejnym będzie zostanie… bohaterem tej placówki. Chcecie zagrać w grę i przekonać się, czy to rzeczywiście fajna gra na telefon?

Przygodówkę za darmo pobierzecie w: 

Deweloperem gry jest agencja Crystal APPS

Proces tworzenia gry dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Zobacz też: „Akademia Superbohaterów” – Premiera projektu

Agnieszka Ochman
Autor

Agnieszka Ochman

Już ponad 10 lat jestem związana z pracą słowem. Pisałam w mediach lokalnych, regionalnych oraz zajmowałam się copywritingiem. W Nauka. To Lubię mam przyjemność prowadzić projekty specjalne. Po godzinach jestem fanką fotografii lifestylowej.
Zobacz również

Podcasty NTL