Konkurs: Szukamy imienia dla Sondy!

Agnieszka Ochman
A. Ochman
26.01.2022
Przewidywany czas: 2 min

Niebawem rozpoczynamy zdjęcia do nowej serii filmów edukacyjnych dla dzieci, której główną bohaterką będzie sonda kosmiczna. Szukamy dla niej najpiękniejszego imienia. Macie pomysł, jak może się nazywać? Weźcie udział w konkursie. Macie czas do 8 lutego! Serial w całości realizowany jest dzięki Mecenasom wspierającym Nauka. To Lubię na Zrzutce.

Wyjątkowa seria filmów

Pora dobrze poznać swoje sąsiedztwo. Ale nie mieszkańców z bloku na przeciwko, ale sąsiadów znajdujących się o wiele dalej — w Kosmosie. Szykujcie się na wyjątkową opowieść o Układzie Słonecznym. Po seansie edukacyjnym tajemnic nie będzie miało przed Wami Słońce, Merkury, Wenus oraz pozostałe planety i obiekty.

Seria jest wyjątkowa nie tylko z uwagi na tematykę. Filmy w większości powstały w technice animacji poklatkowej. Serial mogliśmy zrealizować dzięki Mecenasom, wspierającym nas poprzez portal Zrzutka. Chcesz zostać jednym z nich? Kliknij TUTAJ

Główną bohaterką każdego odcinka jest sonda kosmiczna, która… nie ma jeszcze imienia. Macie pomysł, jak mogłaby się nazywać?

Ogłaszamy konkurs na imię dla Sondy!

Wierzymy w Waszą kreatywność— jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Dlatego, żeby znaleźć najpiękniejsze imię dla naszej filmowej Sondy, ogłaszamy konkurs. Aby wziąć w nim udział, prześlijcie swój pomysł do 8 lutego 2022r. na adres konkurs@naukatolubie.pl. Każdy chętny może zaproponować jedno imię dla Sondy. Będzie nam miło, jak dodacie uzasadnienie, które nas przekona do wyboru właśnie Waszej propozycji.

Zaproponowane imię musi być rodzaju żeńskiego i nie może być obraźliwe. W ocenie bierzemy pod uwagę m.in.: oryginalność, pomysłowość i zgodność ze scenariuszem. Zwycięzca zostanie nagrodzony upominkami od Nauka. To Lubię i będzie mógł się pochwalić, że nasza serialowa Sonda nosi imięwymyślone właśnie przez niego.

Do konkursu zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3 do 16 lat. Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie przeczytajcie regulamin, który znajduje się poniżej i przygotujcie niezbędną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Do pobrania

Agnieszka Ochman
Autor

Agnieszka Ochman

Już ponad 10 lat jestem związana z pracą słowem. Pisałam w mediach lokalnych, regionalnych oraz zajmowałam się copywritingiem. W Nauka. To Lubię mam przyjemność prowadzić projekty specjalne. Po godzinach jestem fanką fotografii lifestylowej.
Zobacz również

Podcasty NTL