Najnowsza książka Tomasza Rożka – „Jak działa kosmos?”

M.
28.03.2023
Przewidywany czas: 2 min

Nakładem wydawnictwa Nauka. To Lubię właśnie ukazała się nowa książka pt. „Jak działa kosmos?”. Książce towarzyszy zeszyt zabaw, a całość to fantastyczna podróż po Układzie Słonecznym.

Jak działa kosmos? Familijna pozycja dla dzieci w wieku szkolnym

Książka „Jak działa kosmos?” to kolejna propozycja od Nauka. To Lubię z serii „Jak działa”. Po sukcesie „Jak działa człowiek?” przyszedł czas na zestaw kosmiczny.

Książkę kupisz tutaj:

Z pomocą swojej rezolutnej sondy zaglądam w zakamarki Układu Słonecznego — od Słońca, aż po ostatnie znajdujące się w nim duże obiekty, jak Pluton czy asteroidy. Zbieram dane i analizuję naukowe fakty. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać nasze najbliższe kosmiczne sąsiedztwo i opowiedzieć o nim młodym fanom kosmosu. Nie chcę zostawiać dzieci bez odpowiedzi w tym nurtującym ich temacie. Wiem, że pytań o kosmos jest w Waszych domach wiele. W końcu sami często przesyłacie mi je w imieniu swoim lub swoich dzieci.

Tomasz Rożek

Właśnie trwa przedsprzedaż (do 5 kwietnia), a książki zostaną wysłane po 10 maja.

Dlaczego warto zamówić już teraz?

  • Składając zamówienie do 5 kwietnia, masz szansę na nasze (mój i Ani) autografy
  • Kupując książkę lub zestaw w przedsprzedaży, dajemy Ci gwarancję, że przesyłka dotrze na Dzień Dziecka (pewny prezent!)
  • Kupując już teraz, dostajesz od Fundacji Nauka. To Lubię cyfrowe gratisy: Kolorowankę z Superbohaterami i zakładkę do książki do samodzielnego wydruku

Zajrzyj do wnętrza książki

Zeszyt zabaw od Ani Leszczyńskiej-Rożek

Uzupełnieniem książki jest zeszyt zabaw „Tak działa kosmos”, w którym autorka zachęca zafascynowane Wszechświatem dzieci do odkrywania kosmosu poprzez zabawy, zagadki, rebusy i kolorowanki. To propozycja, jak w kreatywny i wartościowy sposób łączyć zabawę z nauką.

  • ponad 100 stron
  • miękka oprawa
  • zadania, rebusy, zagadki

Zajrzyj do wnętrza zeszytu zabaw

Kupując, wspierasz rozwój Nauka. To Lubię

Dzięki Waszemu wsparciu popularyzujemy naukę i tworzymy nowe projekty edukacyjne.

Twój zakup pozwala nam tworzyć artykuły i filmy na tematy naukowe. Zamawiając nasze książki, pomagasz też finansować granty dla uczniów, młodych naukowców. Do tej pory wsparliśmy już 10 projektów studenckich i młodzieżowych.

Autor

Redakcja_NTL

Zobacz również
Stan permanentnego rozproszenia

Stan permanentnego rozproszenia

21.06.2024 00:10:33

Podcasty NTL