Porozmawiajmy o Twoich pomysłach

Redakcja NTL
NTL
08.02.2023
Przewidywany czas: 2 min

Droga do sukcesu prowadzi różnymi ścieżkami, ale jej początek jest zawsze taki sam — to dobry pomysł. Cele, plany, kalkulacje i oczekiwane efekty są jego następstwem. Potrzebujesz inspiracji i wsparcia przy tworzeniu innowacji? Dołącz do spotkania online z dr. Tomaszem Rożkiem, które odbędzie się 23 lutego w ramach Strefy Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0.

Pomysł jest ważny

Historie rozwoju wielu rynkowych gigantów są potwierdzeniem słów, że dobry pomysł to podstawa sukcesu. Niezliczone garażowe projekty to dziś dochodowe, międzynarodowe biznesy. Od pracy w niewielkim, blaszanym pomieszczeniu i z małym kapitałem zaczynał m.in. Walt Disney, Steve Jobs oraz twórcy Google.

Dobrze przemyślane podstawy innowacji i jasno określone cele, pomogą Ci wytyczyć ścieżkę rozwoju Twojego pomysłu. To normalne, że na drodze tej pojawią się i wzloty, i upadki. „Spójrz” jeszcze raz na historię tych, którzy zaczynali w garażu, ale teraz popatrz na to, jak pracowali nad rozwojem swojej koncepcji. Ich droga do sukcesu to świetna inspiracja dla własnych działań.

Weź udział w spotkaniu online

Masz pomysł na innowację, ale w Twojej głowie cały czas powraca pytanie: „Co dalej?”? Daj się zainspirować! Dołącz 23 lutego do spotkania z dr. Tomaszem Rożkiem, które odbędzie się w wygodniej formule online. To okazja, by posłuchać o historiach pobudzających do działania, ale też podyskutować o nowych technologiach. Po wykładzie będzie czas na indywidualne rozmowy o swoich pomysłach i innowacjach.

* nie zwlekaj z zapisem – liczba miejsc jest ograniczona

Spotkanie odbywa się we współpracy z Puławskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0. „Strefa Pomysłodawcy” to miejsce upowszechniania innowacji, tworzenia nowych idei i pomysłów.

Zobacz również
Plaga demencji u młodych ludzi

Plaga demencji u młodych ludzi

14.06.2024 00:07:17

Podcasty NTL