Projekty

PROJEKTY:

 

 

Trwa cyfrowa rewolucja, która ma coraz większy wpływ na życie rodziców i ich dzieci. Jak się odnaleźć w zmieniającej się rzeczywistości by uniknąć zagrożeń i wykorzystać możliwości jakie dają nowoczesne technologie? Zapraszam do Akademii Cyfrowego Rodzica, gdzie będziemy dzielić się wiedzą i wspólnie poszerzać horyzonty.

Zapraszam do Akademii Cyfrowego Rodzica, w jej ramach odbywają się webinary i sa publikowane filmy, które mamy nadzieję, pomogą lepiej przygotować się do zmieniającej się rzeczywistości.

Strona projektu: https://akademiacyfrowegorodzica.pl/

 

 

 

 

Polscy naukowcy zmienili i zmieniają naszą rzeczywistość. Dlaczego tak mało ludzi w Polsce i na świecie wie o ich osiągnięciach? Chciałbym to zmienić i mam nadzieję, że wspólnie tego dokonamy.

W tym miejscu będą się pojawiały informacje o projekcie „Akademia Polskich Superbohaterów”. W ramach tego przedsięwzięcia przygotowuję karcianą grę edukacyjną, książki, koszulki oraz inne przedmioty (także cyfrowe), które mają za zadanie rozpromować wyjątkowych ludzi, którzy urodzili się na terenie Polski.

Strona projektu: https://akademiasuperbohaterow.pl/ 

FUNDACJA

By lepiej realizować misję popularyzacji nauki, edukowania i inspirowania do rozwoju powołana została Fundacja Nauka. To Lubię. W razie pytań prosimy o kontakt: biuro@naukatolubie.pl

 

Więcej informacji wkróce.