„Tak działa człowiek” zeszyt zabaw z zagadkami i ciekawostkami o ludzkim ciele

Agnieszka Ochman
A. Ochman
05.11.2022
Przewidywany czas: 2 min

Dobry sposób na naukę to… zabawa! Dajcie swoim dzieciom do ręki zeszyt zabaw „Tak działa człowiek”, pełen kolorowanek, zadań, rebusów i zagadek autorstwa Anny Leszczyńskiej-Rożek. Niech rozwijają swoją kreatywności i poznają ciekawostki dotyczące funkcjonowania organizmu.

Nauka na wesoło

Każdemu rodzicowi zależy na rozwoju dziecka. Jednak wśród wielu treści i publikacji, proponowanych w sieci czy księgarniach, czasem trudno znaleźć rzeczywiście wartościowe pozycje. Gdzie ich szukać? Na przykład w Nauka. To Lubię! Nie od dziś tworzymy tu miejsce przyjazne i wiarygodne dla dzieci.

Zastanawiacie się, jak wartościowo spędzić czas z dzieckiem? Sięgnijcie po nowość Nauka. To Lubię — zeszyt zabaw „Tak działa człowiek” — i wspólnie kolorujcie, rozwiązujcie zagadki oraz rebusy, które przygotowała dla Was Anna Leszczyńska-Rożek. Na ponad 100 stronach znajdziecie wiele pomysłów na to, jak kreatywnie spędzić czas i uczyć się przez zabawę o człowieku.

Czym jest zeszyt zabaw?

Zeszyt zabaw „Tak działa człowiek” jest uzupełnieniem nowej książki Tomasza Rożka „Jak działa człowiek?” i serii animowanych filmów na kanale Nauka. To Lubię Junior. Sprawdźcie, ile już Wy i Wasze dzieci wiecie o ciele i poznajcie kolejne zaskakujące ciekawostki.

Zeszyt zabaw „Tak działa człowiek” stworzyłam po przeczytaniu książki „Jak działa człowiek?”, której autorem jest mój mąż – Tomasz Rożek. Czarno-białe rysunki są świetnym punktem wyjścia do zabawy dla dzieci, które lubią rysować, kolorować, rozwiązywać zadania, rebusy i zagadki. Sprawiają, że dzieci mają szansę współtworzyć książkę i nadać jej unikatowy charakter.

Anna Leszczyńska-Rożek

Zeszyt zabaw Tak działa człowiek

Co musisz wiedzieć o zeszycie zabaw „Tak działa człowiek”

Zeszyt zabaw jest:

  • pomocą, aby jeszcze lepiej zrozumieć fenomen, jakim jest człowiek
  • przeznaczony dla starszych przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych
  • wypełniony zagadkami, ciekawostkami, rebusami i kolorowankami
  • uzupełnieniem nowej książki dr. Tomasza Rożka „Jak działa człowiek?” (więcej o książce przeczytacie TUTAJ)
  • przeznaczony do kreatywnego spędzenia czasu dla całej rodziny, ale też samodzielnej pracy dziecka
  • czarno-biały, aby dzieci mogły go dowolnie kolorować
  • pełny ilustracji stworzonych przez Kasię Kołodziej

Patronat medialny nad wydaniem objęło Radio 357

Gdzie zamówić zeszyt zabaw?

6 listopada rusza przedsprzedaż zeszytu zabaw „Tak działa człowiek” Anny Leszczyńskiej-Rożek oraz książki Tomasza Rożka „Jak działa człowiek?”. Obie pozycje można zamówić wyłącznie w sklepie Fundacji Nauka. To Lubię. Ani książka, ani zeszyt zabaw nie będą dostępne w księgarniach. Wydania do regularnej sprzedaży trafią po 21 listopada.

#autopromocja

Agnieszka Ochman
Autor

Agnieszka Ochman

Już ponad 10 lat jestem związana z pracą słowem. Pisałam w mediach lokalnych, regionalnych oraz zajmowałam się copywritingiem. W Nauka. To Lubię mam przyjemność prowadzić projekty specjalne. Po godzinach jestem fanką fotografii lifestylowej.
Zobacz również

Podcasty NTL