Wesprzyj rozwój Nauka . To Lubię

Redakcja NTL
NTL
22.04.2021
Przewidywany czas: 2 min

Nauka. To Lubię ma już 8 lat. Dzisiaj to już nie tylko video blog, który właśnie przekroczył liczbę pół miliona subskrypcji, ale także podcast, kanał naukowy dla dzieci i strona www. To wszystko dla Was i dzięki Wam. I mam nadzieję, że to dopiero początek. Sam jednak nie jestem w stanie rozwijać środowiska Nauka. To Lubię, dlatego założyłem zrzutkę i chcę was poprosić o pomoc.

TUTAJ ZNAJDZIESZ LINK DO MOJEJ ZRZUTKI

Na co przeznaczę fundusze?

Zebrane pieniądze chcę przeznaczyć na kolejne, nowe, wartościowe projekty. Nie potrzebuję tych pieniędzy dla siebie, ale po to, żeby rozwijać fundację, którą założyłem kilka miesięcy temu.

Cele zrzutki Nauka. To Lubię

  • Celem zrzutki jest stworzenie naukowego serwisu fact-checkingowego, który będzie odpowiedzią na potrzebę wiarygodnych źródeł informacji i walki z fake newsami.
  • Dla najmłodszych widzów w planach są ciekawe i rozwijające, animowane serie video.
  • Nauka To. Lubię planuje dostarczać rodzicom i nauczycielom interesujące materiały, nie tylko w formie video, ale także w formie poradników.
  • Ponadto za część kwoty, która wpłynie na konto zrzutki powstanie fundusz grantowy dla młodych i zdolnych uczniów.

Zależy mi na wspieraniu czasami szalonych, ale moim zdaniem wartościowych projektów naukowych. Spotykam wielu młodych ludzi, którzy mają ogromny potencjał, uważam, że nie możemy pozwolić na to, żeby się marnował. W przeszłości wspierałem różne inicjatywy – jak chociażby ostatnio budowę uczniowskiego „satelity” – ale chcę by Fundacja Nauka. To Lubię zajmowała się tym regularnie.

Osoby, które zdecydują się na stałe wspieranie fundacji zaproszę do rady, która będzie współdecydowała, które naukowe projekty warto sfinansować!

ZOSTAŃ MECENASEM NAUKA. TO LUBIĘ

Naukę popularyzuję od lat. Sprawdzam fakty, mówię o nich w sposób zrozumiały, chcę byście byli na bieżąco z tym, co dzieje się w nauce. Uważam, że to ważne i dla osób dorosłych i dla dzieci. W rozwoju Nauka. To Lubię dotarłem jednak do ściany. Bez finansowego wsparcia nie jestem w stanie robić więcej.

Zachęcam do wpłaty cyklicznej, ale nie narzucam żadnych progów. Wspierasz tyle, ile możesz. Bez względu na kwotę, Mecenasów Nauka. To Lubię zapraszam do zamkniętej grupy, w której będziemy:

  • regularnie spotykać się w formule online;
  • dyskutować o tematach odcinków;
  • decydować o przyznawaniu grantów;
  • ustalać daty i miejsca spotkań stacjonarnych (po pandemii).

Czas mamy szczególny, dla wielu bardzo trudny. Ostatnie miesiące szczególnie wyraźnie pokazały, jak ważne są wiarygodne źródła informacji, jak ważne jest wspieranie rodziców i szkoły w edukacji dzieci. Dlatego właśnie TERAZ was proszę o finansowe wsparcie. Za każdą, nawet najmniejszą kwotę z całego serca dziękuję!

Tomek

Tagi:
Zobacz również
Poznaj ESA

Co warto wiedzieć o ESA?

01.10.2022 3 min czytania

Podcasty NTL