Redakcja

Redakcja serwisu Nauka. To Lubię

Nauka. To Lubię to jeden z największych serwisów popularnonaukowych w Polsce.

Markę Nauka. To Lubię tworzą serwisy:

Nauka. To Lubię

Serwis poświęcony popularyzacji nauk ścisłych, medycyny i nowych technologii. Redaktorzy serwisu w przystępny sposób opisują najnowsze odkrycia, badania naukowe oraz interesujące zjawiska z zakresu nauki i techniki. Na łamach serwisu publikowane są także informacje na temat bieżących działań Fundacji Nauka. To Lubię, takich jak projekty społeczne, działalność fact checkingowa czy granty, przyznawane młodym, zdolnym naukowcom.

Redaktor naczelny: Tomasz Rożek

Redaktorka prowadząca: Małgorzata Gogól-Górecka

Autorzy i Autorki: Tomasz Rożek, Kamila Rajfur, Michał Borek

Nauka. To Lubię Junior

To przestrzeń skierowana do najmłodszych odbiorców. To tutaj dzieci mogą stawiać pierwsze kroki w naukowym świecie, szukać inspiracji i poznać tajniki wielkiej nauki, którą tłumaczymy w prosty i przystępny sposób. Na łamach serwisu publikowane są zarówno proste, popularnonaukowe artykuły, jak i inspirujące filmy oraz przepisy na domowe eksperymenty.

Redaktorka prowadząca: Agnieszka Ochman

Akademia Cyfrowego Rodzica

Serwis przeznaczony dla rodziców i nauczycieli. To tutaj pokazujemy, jak odnaleźć się w zmieniającej się rzeczywistości, by uniknąć zagrożeń i wykorzystać możliwości, jakie dają nowoczesne technologie.

Redaktor prowadzący: Agnieszka Ochman

Akademia Superbohaterów

Serwis poświęcony autorskiemu projektowi Tomasza Rożka, który poświęcony jest życiu i działalności wybitnych polskich naukowców.

Redaktor prowadzący: Karol Wyszyński