Redakcja Nauka. To Lubię

Nauka. To Lubię to jeden z największych portali popularnonaukowych w Polsce. Codziennie pracujemy nad tym, aby w przystępny sposób tłumaczyć, jak działa świat. Piszemy z pasją o tematach, które Was ciekawią. Stawiamy na rzetelną wiedzę i sprawdzone naukowe fakty. Każdą informację weryfikujemy z sprawdzonych źródłach. Wierzymy, że każdy z nas ma ciekawość zapisaną w genach i nie ma nic złego w tym, że się czegoś nie wie – wstydem jest, gdy nie chcemy się dowiedzieć.

Markę Nauka. To Lubię tworzą serwisy:

O czym piszemy?

Nauka. To Lubię

Serwis poświęcony popularyzacji nauk ścisłych, medycyny i nowych technologii. Redaktorzy serwisu w przystępny sposób opisują najnowsze odkrycia, badania naukowe oraz interesujące zjawiska z zakresu nauki i techniki. Na łamach serwisu publikowane są także informacje na temat bieżących działań Fundacji Nauka. To Lubię.

Redaktor naczelny: Tomasz Rożek

Redaktorka prowadząca: Małgorzata Gogól-Górecka

Nauka. To Lubię Junior

To przestrzeń skierowana do najmłodszych odbiorców. To tutaj dzieci mogą stawiać pierwsze kroki w naukowym świecie, szukać inspiracji i poznać tajniki wielkiej nauki, którą tłumaczymy w prosty i przystępny sposób. Na łamach serwisu publikowane są zarówno proste, popularnonaukowe artykuły, jak i inspirujące filmy oraz przepisy na domowe eksperymenty.

Redaktorka prowadząca: Agnieszka Ochman

Akademia Cyfrowego Rodzica

Serwis przeznaczony dla rodziców i nauczycieli. To tutaj pokazujemy, jak odnaleźć się w zmieniającej się rzeczywistości, by uniknąć zagrożeń i wykorzystać możliwości, jakie dają nowoczesne technologie.

Redaktor prowadzący: Agnieszka Ochman

Akademia Superbohaterów

Serwis poświęcony autorskiemu projektowi Tomasza Rożka, który poświęcony jest życiu i działalności wybitnych polskich naukowców.

Redaktor prowadzący: Karol Wyszyński

Autorzy Nauka. To Lubię

Świat nauki jest bardzo ekscytujący i… rozległy, a poszukiwanie odpowiedzi to „podróż” po nitce do kłębka. Trudno jednak znać się na wszystkim, dlatego, aby gwarantować najwyższą jakość tworzonych materiałów, do współtworzenia portalu zaprosiliśmy naukowców z różnych dziedzin, którzy są nie tylko specjalistami, ale również świetnymi popularyzatorami nauki – potrafią w prosty sposób przekazywać wiedzę z bliskich sobie dziedzin. Piszą dla Was: