Wspieramy młodych naukowców!

Zostań nowym superbohaterem dzięki medialnemu i finansowemu wsparciu Fundacji Nauka. To Lubię

Granty Nauka. To Lubię

Granty Fundacji Nauka. To Lubię

Co musisz wiedzieć o naszych grantach?

W Fundacji Nauka. To Lubię wierzymy w pomysłowość i potencjał młodych ludzi. Mamy jednocześnie świadomość, że świetne projekty często trafiają do szuflady, a przeszkodą w ich realizacji stają się środki finansowe lub brak odpowiedniej promocji. Historia niejednego naukowca pokazuje, że droga do odkryć czy wynalazków bywa kręta i wyboista. Każda praca nad projektem wymaga nie tylko czasu, ale też nakładów finansowych. W końcu co chwilę trzeba coś testować, przerabiać, ulepszać…

Wspieramy nawet szalone projekty!

Tworząc Fundację, szybko podjęliśmy decyzję o wspieraniu młodych, zdolnych naukowców. Nie stać nas, jako społeczeństwa, żeby nie inwestować w ich talent i pasję. Wierzymy, że młodzi naukowcy są w stanie zmienić naszą rzeczywistość. Są superbohaterami, na których świat czeka z utęsknieniem.

Granty Fundacji Nauka. To Lubię przyznajemy młodym ludziom z ogromnym potencjałem. Naukowcom — uczniom, studentom i zespołom uczniowskim — z otwartą głową, myślących nieszablonowo. Wspieramy czasem szalone, ale zawsze wartościowe projekty młodzieży. Oferujemy zarówno wsparcie finansowe, jak i medialne.

Jak ubiegać się o grant?

Wielostronicowy wniosek, wieloletnie plany, lista dotychczasowych sukcesów — tego NIE potrzebujemy, żeby przyznać grant. Za to zależy nam na tym, żeby poznać Ciebie, Twój projekt i cel, jaki przyświeca Ci przy jego realizacji.

Aby ubiegać się o grant Fundacji Nauka. To Lubię, skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@naukatolubie.pl. W wiadomości napisz:

  • kilka słów o sobie i projekcie,
  • zaznacz, na jakim wsparciu Ci zależy: finansowym czy medialnym,
  • opisz cel, na jaki przeznaczony zostanie grant Fundacji (jeśli ubiegasz się o środki finansowe),
  • jeśli masz przygotowaną prezentację swojego projektu i plany jego rozwoju, dołącz je.

Następnie poczekaj na kontakt z naszej strony.

Przyznajemy grant i co dalej?

Bardzo lubimy chwalić się beneficjentami naszego projektu grantowego, dlatego z pewnością przygotujemy artykuł o Tobie i Twoim projekcie. Będzie nam miło, jeśli w swoich mediach (lub podczas udzielania innych wywiadów) poinformujesz o naszym wsparciu. Możesz użyć naszego logo, które znajdziesz poniżej.Przekonaj się, że warto


Ich już wsparliśmy

Grant poziom

W wakacje planowali misję na Marsa

Antek, Emilia i Klaudia wraz z dwójką rówieśników ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w wakacje stworzyli zespół i wzięli udział w międzynarodowym konkursie „Mission to Mars Design Class and Competition”, tworzonym przez pasjonatów kosmosu.


Projekt RKNT Invenio

Budują hybrydowe silniki rakietowe

RKNT Invenio
Koło w dalekosiężnych planach ma budowę pierwszego, polskiego, funkcjonalnego silnika rakietowego na paliwo ciekłe „BieLiQ”.


Skonstruowali minisatelitę!

OSATeam
Celem wysłania takich puszek na inną planetę byłoby przeprowadzenie badań struktury atmosfery na całej jej wysokości.


Licealiści zbudowali minisatelitę

Ekipa DrillDu
Nasza zakłada, że satelita po wylądowaniu wwierci się
i pobierze próbkę gleby.”