Zbiórki

Nauka. To Lubię na Zrzutka.pl

Fundacja Nauka. To Lubię prowadzi działania edukacyjne i popularnonaukowe. Odbiorcami działań fundacyjnych są zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Uczymy krytycznego myślenia, analizujemy dane i źródła naukowe, prezentujemy najnowsze badania i wydarzenia ze świata nauki w prosty i przystępny sposób.

Żeby móc rozwijać wartościowe projekty, potrzebujemy Twojej pomocy, dlatego powstał pomysł na zbiórkę za pomocą serwisu ZRZUTKA.PL.

Nauka to Lubię ma już 9 lat. Dzisiaj to już nie tylko video blog, który przekroczył liczbę pół miliona subskrypcji, ale także podcast, kanał naukowy dla dzieci i strona www, którą właśnie odwiedzasz. To wszystko dla Was i dzięki Wam. I mam nadzieję, że to dopiero początek. Sam jednak nie jestem w stanie rozwijać środowiska Nauka. To Lubię, dlatego chcę was poprosić o pomoc

Tomasz Rożek

WESPRZYJ ZRZUTKĘ NAUKA. TO LUBIĘ

Działania Fundacji Nauka. To Lubię działania znajdziesz pod tymi linkami:

Facebook

Blog Nauka. To Lubię

Kanał na YouTube Nauka. To Lubię

Kanał na YouTube Nauka. To Lubię Junior

Podcast Nauka. To Lubię

CEL ZRZUTKI

Dzięki Waszemu wsparciu chcielibyśmy stworzyć naukowy serwis fact-checkingowy, na łamach którego będzie można rzetelnie weryfikować naukowe fakty.

Dla najmłodszych chcemy tworzyć ciekawe, rozwijające serie video. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać środki, by były wizualnie piękne i animowane.

Zobacz jeden z naszych filmów na kanale Nauka. To Lubię Junior

Rodzicom i nauczycielom chciałbym dostarczać więcej interesujących materiałów, nie tylko w formie video, ale także w formie np. poradników.

Ponadto za część kwoty, którą wpłacicie na konto zrzutki chcemy stworzyć fundusz grantowy dla młodych i zdolnych uczniów. Zależy nam na wspieraniu czasami szalonych, ale naszym zdaniem, wartościowych projektów naukowych. Spotykamy wielu młodych ludzi, którzy mają ogromny potencjał. Uważamy, że nie możemy pozwolić na to, żeby się marnował. W przeszłości wspieraliśmy różne inicjatywy – jak chociażby niedawno budowę uczniowskiego „satelity”  – ale chcemy, by Fundacja Nauka. To Lubię zajmowała się tym regularnie.

Osoby, które zdecydują się na stałe wspieranie fundacji zaprosimy do rady, która będzie współdecydowała, które naukowe projekty warto sfinansować!

POMÓŻ NAM ZREALIZOWAĆ TEN CEL

Naukę popularyzujemy od lat, a jeszcze dłużej robi to założyciel fundacji – Tomasz Rożek, który jest sercem i motorem napędowym naszych działań. To on od lat sprawdza fakty, mówi o nich w sposób zrozumiały i chce, byście byli na bieżąco z tym, co dzieje się w nauce.

Naszym zdaniem to ważne zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. W rozwoju Nauka. To Lubię dotarliśmy jednak do ściany. Bez finansowego wsparcia nie jesteśmy w stanie robić więcej. Ostatnie miesiące szczególnie wyraźnie pokazały, jak ważne są wiarygodne źródła informacji, jak ważne jest wspieranie rodziców i szkoły w edukacji dzieci. Dlatego właśnie TERAZ prosimy Was o finansowe wsparcie. Za każdą, nawet najmniejszą kwotę z całego serca dziękujemy! 

Zachęcamy do wpłaty cyklicznej, ale nie narzucamy żadnych progów. Wspierasz tyle, ile możesz. Bez względu na kwotę, Mecenasów Nauka. To Lubię zapraszamy do zamkniętej grupy, w której będziemy:

– regularnie spotykać się w formule online;

– dyskutować o tematach odcinków;

– decydować o przyznawaniu grantów;

DOŁĄCZ DO GRUPY MECENASÓW NAUKA. TO LUBIĘ