Świętujemy 10 lat Nauka. To Lubię i rozdajemy prezenty

M.
22.10.2023
Przewidywany czas: 1 min

W tym roku Nauka. To Lubię świętuje swoje dziesięciolecie. Dokładnie 10 lat temu powstał kanał na YouTube, a skoro jubileusz, to i prezenty. Te jednak rozdajemy my i zapraszamy do naukowego wyzwania: Nauka? Polubisz ją z nami!

10 lat Nauka. To Lubię

To już cała dekada, odkąd na kanale Nauka. To Lubię pojawiły się pierwsze filmy. Od tego czasu powstało setki materiałów popularyzujących naukę, omawiających bieżące wydarzenia w kontekście naukowym oraz ukazujących polskich naukowców. Po latach powstał także serwis www, kanał dla dzieci Nauka. To Lubię Junior oraz Fundacja i wydawnictwo. Co teraz?

Konkurs na 10-lecie Nauka. To Lubię

Skoro są urodziny, to będą prezenty, ale tym razem to my chcemy je rozdawać Wam – społeczności Nauka. To Lubię. Chcemy pokazać Wam, że nauka jest piękna i dostępna dla każdego, dlatego rzucamy Wam (i trochę także nam samym) naukowe wyzwanie. O co chodzi?

W newsletterze Tomasza Rożka przez około miesiąc będziecie otrzymywać wiadomości, w których dostaniecie dawkę inspiracji do zgłębiania wiedzy. Cel jest jeden: przekonać Was, że nauka jest dla każdego. Jednocześnie przed cały miesiąc będzie trwał konkurs, w którym do wygrania będą vouchery podarunkowe do wykorzystania w sklepie Fundacji Nauka. To Lubię oraz pakiety książek dla szkół.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Zobacz również

Podcasty NTL