Akademia Superbohaterów powraca! II wydanie książki

M.
01.09.2023
Przewidywany czas: 3 min

Ruszyła przedsprzedaż (do 01.10.23) drugiego, rozszerzonego wydania bestsellera Tomasza Rożka pt. „Akademia Superbohaterów”. Książa zyskała 6 dodatkowych biografii, a także nowy format i projekt okładki. Zapoznaj się z nowym wydaniem!

Drugie, rozszerzone wydanie „Akademii Superbohaterów”

Blisko dwa lata temu swoją premierę miała wyjątkowa książka – „Akademia Superbohaterów”, która bardzo szybko podbiła serca czytelników i stała się bestsellerem. Od początku wiedzieliśmy, że te 32 historie zebrane w pierwszym wydaniu to dopiero początek, bo lista wybitnych polskich naukowców jest naprawdę długa.

Teraz, wraz z wyczerpaniem pierwszego nakładu oraz pracami nad wznowieniem książki, do pierwszej puli Superbohaterów dołącza kolejnych sześć postaci. Ciekawi, kto to?

Oto nazwiska, które dodatkowo pojawią się w drugim, odświeżonym wydaniu „Akademii Superbohaterów”:

1. Zofia Kowalewska 

2. Anna Tomaszewicz-Dobrska

3. Zygmunt Wróblewski 

4. Karol Olszewski 

5. Maria Goeppert-Mayer

6. Kazimierz Nowak

Co jeszcze zmieni się w drugim wydaniu?

Drugie wydanie zyskało nowy format. Tym razem do Waszych rąk trafi książka w pionowym formacie oraz zdecydowaliśmy się na twardą oprawę. Nowością będzie zupełnie nowy projekt okładki – postawiliśmy na inną kolorystykę oraz kompozycję postaci.

Do twórców uniwersum Akademii Superbohaterów dołączył także nowy artysta-rysownik: Mikołaj Spionek, który, obok Marka Oleksickiego, wykonał dla nas rewelacyjne projekty niektórych Superbohaterów.

Tak prezentuje się nowa okładka i wnętrze:

Dlaczego warto kupić ją w przedsprzedaży?

Do 01.10.2023 trwa przedsprzedaż drugiego wydania „Akademii Superbohaterów”. To dobry moment na to, żeby zdobyć swój egzemplarz książki, bo tylko w tym terminie dajemy gwarancję najniższej ceny – 49 zł (w cenie pierwszego wydania). Od dnia premiery, czyli 02 października cena wzrośnie do 56 zł.

Jedno się nie zmieni – kupując w sklepie Fundacji Nauka. To Lubię wspierasz rozwój naszych projektów. To dzięki Tobie możemy tworzyć bezpłatne materiały dla Was i popularyzować naukę. Pieniądze zarobione w sklepie zasilają także nasz Fundusz Grantowy, który pomaga uczniom i studentom finansować ich naukowe, odważne projekty. Dziękujemy za to ogromnie! Na temat grantów możesz poczytać więcej TUTAJ.

Kilka słów o projekcie 

„Akademia Superbohaterów” to autorski projekt Tomasza Rożka, założyciela Fundacji Nauka. To Lubię, ukazujący polskich naukowców jako Superbohaterów. 

Na przestrzeni wieków mnóstwo wielkich odkryć i naukowych dokonań było możliwych dzięki polskim naukowcom. Okazuje się jednak, że nawet my, Polacy, niewiele wiemy na ich temat. Właśnie dlatego powstała Akademia Superbohaterów – by ocalić od zapomnienia tych, którzy niejednokrotnie ratowali świat z opresji, ale też po to, by inspirować młode pokolenia do tego, by chciały podążać ich śladami i wybierały ścieżkę naukową.

Odwiedź stronę www.akademiasuperbohaterow.pl i dowiedz się więcej o projekcie.

Wasze opinie o „Akademii Superbohaterów”

Przez dwa lata książka „Akademia Sueprbohaterów” trafila do tysięcy domów. Przez ten czas otrzymaliśmy od Was – naszych drogich Czytelników – ogrom ciepłych słów, za które bardzo dziękujemy! Poniżej kilka wybranych opinii o książce, które Czytelnicy opublikowali na łamach serwisu LubimyCzytać.Pl

Autor

Redakcja_NTL

Zobacz również

Podcasty NTL