Akademia Superbohaterów powraca! II wydanie książki

M.
01.09.2023
Przewidywany czas: 3 min

Ruszyła przedsprzedaż (do 01.10.23) drugiego, rozszerzonego wydania bestsellera Tomasza Rożka pt. „Akademia Superbohaterów”. Książa zyskała 6 dodatkowych biografii, a także nowy format i projekt okładki. Zapoznaj się z nowym wydaniem!

Drugie, rozszerzone wydanie „Akademii Superbohaterów”

Blisko dwa lata temu swoją premierę miała wyjątkowa książka – „Akademia Superbohaterów”, która bardzo szybko podbiła serca czytelników i stała się bestsellerem. Od początku wiedzieliśmy, że te 32 historie zebrane w pierwszym wydaniu to dopiero początek, bo lista wybitnych polskich naukowców jest naprawdę długa.

Teraz, wraz z wyczerpaniem pierwszego nakładu oraz pracami nad wznowieniem książki, do pierwszej puli Superbohaterów dołącza kolejnych sześć postaci. Ciekawi, kto to?

Oto nazwiska, które dodatkowo pojawią się w drugim, odświeżonym wydaniu „Akademii Superbohaterów”:

1. Zofia Kowalewska 

2. Anna Tomaszewicz-Dobrska

3. Zygmunt Wróblewski 

4. Karol Olszewski 

5. Maria Goeppert-Mayer

6. Kazimierz Nowak

Co jeszcze zmieni się w drugim wydaniu?

Drugie wydanie zyskało nowy format. Tym razem do Waszych rąk trafi książka w pionowym formacie oraz zdecydowaliśmy się na twardą oprawę. Nowością będzie zupełnie nowy projekt okładki – postawiliśmy na inną kolorystykę oraz kompozycję postaci.

Do twórców uniwersum Akademii Superbohaterów dołączył także nowy artysta-rysownik: Mikołaj Spionek, który, obok Marka Oleksickiego, wykonał dla nas rewelacyjne projekty niektórych Superbohaterów.

Tak prezentuje się nowa okładka i wnętrze:

Dlaczego warto kupić ją w przedsprzedaży?

Do 01.10.2023 trwa przedsprzedaż drugiego wydania „Akademii Superbohaterów”. To dobry moment na to, żeby zdobyć swój egzemplarz książki, bo tylko w tym terminie dajemy gwarancję najniższej ceny – 49 zł (w cenie pierwszego wydania). Od dnia premiery, czyli 02 października cena wzrośnie do 56 zł.

Jedno się nie zmieni – kupując w sklepie Fundacji Nauka. To Lubię wspierasz rozwój naszych projektów. To dzięki Tobie możemy tworzyć bezpłatne materiały dla Was i popularyzować naukę. Pieniądze zarobione w sklepie zasilają także nasz Fundusz Grantowy, który pomaga uczniom i studentom finansować ich naukowe, odważne projekty. Dziękujemy za to ogromnie! Na temat grantów możesz poczytać więcej TUTAJ.

💙 Wesprzyj nas!

Dzięki Tobie będziemy mogli nadal tworzyć wartościowe materiały, obalać fake newsy, pomagać zdolnej młodzieży i inspirować ją do tego, by zainteresowała się naukami ścisłymi. Dziękujemy za Twoje wsparcie.

20 zł 50 zł 100 zł 200 zł
Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację Nauka. To Lubię, KRS 0000852761, REGON 386726597, NIP 969 1642791, ul. Stanisława Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice. Wspieram!

Wygodne i bezpieczne płatności zapewnia PayU.

Zobacz regulamin darowizny TUTAJ.

Kilka słów o projekcie 

„Akademia Superbohaterów” to autorski projekt Tomasza Rożka, założyciela Fundacji Nauka. To Lubię, ukazujący polskich naukowców jako Superbohaterów. 

Na przestrzeni wieków mnóstwo wielkich odkryć i naukowych dokonań było możliwych dzięki polskim naukowcom. Okazuje się jednak, że nawet my, Polacy, niewiele wiemy na ich temat. Właśnie dlatego powstała Akademia Superbohaterów – by ocalić od zapomnienia tych, którzy niejednokrotnie ratowali świat z opresji, ale też po to, by inspirować młode pokolenia do tego, by chciały podążać ich śladami i wybierały ścieżkę naukową.

Odwiedź stronę www.akademiasuperbohaterow.pl i dowiedz się więcej o projekcie.

Wasze opinie o „Akademii Superbohaterów”

Przez dwa lata książka „Akademia Sueprbohaterów” trafila do tysięcy domów. Przez ten czas otrzymaliśmy od Was – naszych drogich Czytelników – ogrom ciepłych słów, za które bardzo dziękujemy! Poniżej kilka wybranych opinii o książce, które Czytelnicy opublikowali na łamach serwisu LubimyCzytać.Pl

Autor

Redakcja_NTL

Zobacz również

Podcasty NTL