Akcja Szkoły Pełne Talentów wciąż trwa!

Redakcja NTL
NTL
30.09.2023
Przewidywany czas: 1 min

Jakie talenty zauważacie u swoich dzieci? Co robicie, żeby je wspierać? Aby skutecznie przyswajać nową wiedzę i pozyskiwać nowe umiejętności, potrzebne jest zdrowie i dobre samopoczucie. To oczywiste! Badania naukowe wykazują, że umiarkowana aktywność fizyczna i odpowiednio zbilansowana dieta – np. śródziemnomorska – pomagają naszym mózgom się uczyć.

Dlaczego to piszę? Dlatego, że zdecydowałem się wziąć udział w bardzo fajnej i wartościowej akcji organizowanej przez Lidla, do której chcę Was zaprosić – Szkoły Pełne Talentów. W jej ramach możecie wesprzeć szkoły swoich pociech. Placówki powalczą o atrakcyjne nagrody edukacyjne – np. wyposażenie do sal lekcyjnych – ale nie tylko. Każda zarejestrowana szkoła otrzyma dostęp do inspirujących treści na temat tego, jak żywienie, ruch i nasze samopoczucie wpływa na rozwijanie naszych pasji.

Chcecie dołączyć do akcji? To proste. Wystarczy, że zrobicie zakupy w Lidlu (w tym 1 warzywo lub 1 owoc). Za każde 50 zł dostaniecie Talenciaka, którego możecie przeznaczyć na szkołę biorącą udział w programie.

Akcja trwa jeszcze tylko kilka dni! Jej szczegóły znajdziecie na stronie www.lidl.pl/szkoly.

#reklama

Zobacz również

Podcasty NTL