Przyjdź, posłuchaj i zainspiruj się

Agnieszka Ochman
A. Ochman
30.11.2022
Przewidywany czas: 2 min

Za każdym wynalazkiem stoi dobry pomysł, a historie „garażowe” pokazują, jak konsekwentne realizowanie początkowo małych projektów, może zmienić świat. Szukasz pomysłu na dalszy rozwój swojej koncepcji? Przyjdź 8 grudnia na spotkanie w Warszawie w ramach Strefy Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0 i zainspiruj się!

Od garażu do zmiany świata

Ogólnoświatowy sukces firmy Apple rozpoczął się od… pracy w garażu. 21 letni Steve Jobs i 26 letni Steve Wozniak w takich warunkach stworzyli 50 pierwszych komputerów, które zostały nazwane Apple I. Sprzedali je za 500 USD do sklepu, który znajdował się w sąsiedztwie. Następnie złożyli Apple II, który przyniósł im ogólnokrajowy, a później globalny sukces.

Podobnych garażowych projektów, które zmieniły świat, jest znacznie więcej. To właśnie o nich Tomasz Rożek opowie podczas spotkania w ramach Strefy Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0, które już niebawem w Warszawie.

Przyjdź na spotkanie i zainspiruj się!

Stoisz na rozdrożu i nie wiesz, czy wybierasz dobry kierunek rozwoju swojego wynalazku? Potrzebujesz impulsu, by ruszyć dalej ze swoim pomysłem? Przyjdź 8 grudnia na spotkanie w Warszawie, organizowane w ramach Strefa Pomysłodawcy. Posłuchaj kilku inspirujących historii, które mamy nadzieję, pomogą Ci we wdrożeniu pomysłów w życie. Spotkanie jest też okazją do porozmawiania z dr. Rożkiem o swoich wynalazkach i projektach.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, ale obowiązują wcześniejsze zapisy TUTAJ

Spotkanie odbywa się we współpracy z Puławskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0.

Agnieszka Ochman
Autor

Agnieszka Ochman

Już ponad 10 lat jestem związana z pracą słowem. Pisałam w mediach lokalnych, regionalnych oraz zajmowałam się copywritingiem. W Nauka. To Lubię mam przyjemność prowadzić projekty specjalne. Po godzinach jestem fanką fotografii lifestylowej.
Zobacz również

Podcasty NTL