Wydawnictwo Nauka. To Lubię na Targach Książki w Krakowie

M.
10.10.2023
Przewidywany czas: 3 min

W dniach 26-29 października na terenie krakowskich Targów EXPO odbędzie się 26 edycja Międzynarodowych Targów Książki. W tym roku Wydawnictwo Nauka. To Lubię po raz pierwszy będzie miało okazję zaprezentować swoją ofertę wydawniczą, ale to nie wszystko. Zobacz, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla odwiedzających.

Poznaj Wydawnictwo Nauka. To Lubię

Jako wydawnictwo działamy od niedawna. Pierwszą książką wydaną pod szyldem Wydawnictwa Nauka. To Lubię była „Akademia Superbohaterów” autorstwa Tomasza Rożka (obecnie możesz kupić drugie, poszerzone wydanie tego bestsellera), ale już możemy się pochwalić kolejnymi, fantastycznymi publikacjami z serii „Jak działa”, skierowanej do najmłodszych czytelników.

Nasze książki można dostać głównie w naszej księgarni, ale od czasu do czasu pojawiamy się na różnego rodzaju wydarzeniach. Tym razem jedziemy do Krakowa na jedną z najważniejszych imprez poświęconych literaturze – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie.

Jedziemy do Krakowa na Targi Książki!

W tym roku Wydawnictwo Nauka. To Lubię po raz pierwszy zagości na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26-29 października. W ostatni październikowy weekend będziecie mogli zobaczyć na żywo książki naszego wydawnictwa. Ale oprócz naszego stoiska, na którym zakupicie nasze produkty, przygotowaliśmy dla Was bezpłatne wydarzenia towarzyszące. Obiecujemy, że zarówno mali, jak i duzi miłośnicy nauki nie będą się nudzić.

Gdzie nas znajdziecie?

Kierujcie się do HALI DUNAJ / stoisko A7

TUTAJ możecie dołączyć do naszego wydarzenia na Facebooku

DODATKOWE AKTYWNOŚCI OD NAUKA. TO LUBIĘ

Nasza fundacja to cały przekrój działalności popularyzującej naukę. Na co dzień inspirujemy do nauki i pokazujemy, że w cale nie jest tak odległa i nieosiągalna, jak można przypuszczać. Staramy się zaszczepiać miłość do nauk ścisłych także wśród najmłodszych, dlatego podczas 26. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będziecie mogli wziąć udział w dodatkowych aktywnościach z nauką w roli głównej. Co to będzie? Szczegóły poniżej.

1. Warsztaty dla dzieci pt. „Jak działa człowiek?”

To propozycja kreatywnych warsztatów dla dzieci w przedziale wiekowym 5-8 lat, podczas których dzieciaki zapoznają się z tajnikami ludzkiej anatomii. Warsztaty manualne poprowadzi Anna Leszczyńska-Rożek, autorka zeszytu zabaw pt. „Tak działa człowiek”, który towarzyszy książce Tomasza Rożka zatytułowanej „Jak działa człowiek?”.

Informacje praktyczne:

Ilość uczestników: 64 (dwie grupy po 32 osoby).

Wiek dziecka: 5-8 lat.

Data i godzina: 26.10.2023 (czwartek);

GRUPA I – godz. 13:00-14:00,

GRUPA II – godz. 14:00-15:00

Prowadząca: Anna Leszczyńska-Rożek.

2. Jak działa Kosmos? Układ słoneczny – Seans edukacyjny w przenośnym planetarium z komentarzem astronoma.

Czy mamy tutaj miłośników kosmicznych seansów? Amatorów astronomii, następców Heweliusza i Kopernika? To właśnie Wam spodobają się seanse w przenośnym planetarium, dzięki któremu poczujecie się przez chwilę jak prawdziwi kosmiczni odkrywcy.

Informacje praktyczne:

Ilość uczestników: 75 (trzy grupy po 25 osób).
Wiek dziecka: 7-12 lat.

Data i godzina: 27.10.2023 (piątek); GRUPA I – godz. 17:30-18:00, GRUPA II – godz. 18:00-18:30,  GRUPA III – godz. 18:30-19:00
Prowadzący: Tomasz Lewicki.

Uwaga! Na wydarzenia towarzyszące obowiązują zapisy. Chęć udziału dziecka prosimy zgłaszać na adres: eventy@naukatolubie.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział, konieczne jest zakupienie biletu wstępu na targi. W zgłoszeniu proszę o podanie nazwy wydarzenia, grupy, imienia i nazwiska dziecka, numeru telefonu kontaktowego.

Informacje na temat programu 26. Międzynarodowych Targów Książki

Krakowski weekend z książką to wielkie wydarzenie dla miłośników literatury. Program jest bogaty, a poniżej znajdziecie praktyczne linki od organizatora wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia informacji.

👉 Program Targów: https://bit.ly/45737dZ
👉 Lista wszystkich autorów: https://bit.ly/3Rz99Ru
👉 Lista autorów, do których obowiązują Vouchery/Wejściówki na podpisywanie (do pobrania dla posiadaczy biletów online od 2.10.2023 r.): https://bit.ly/3rt5M3S

Autor

Redakcja_NTL

Zobacz również
Stan permanentnego rozproszenia

Stan permanentnego rozproszenia

21.06.2024 00:10:33

Podcasty NTL